Skip to content

درباره ما

فعالیت در بازار خرید و فروش سکه در ایران چالش های خاص خودش را دارد. دسترسی به یک مرجع معتبر برای خرید و فروش سکه، مهم ترین معیار برای مشتریان است. اگرچه تعداد مجموعه و شرکت هایی که در حوزه خرید و فروش سکه فعالیت می کنند، کم نیست. اما انتخاب یک مجموعه معتبر با ارائه خدمات کارآمد، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. همین موضوع باعث شد تا مجموعه سکه عزیزی با هدف ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز در ایران، روی کار بیاید تا دغدغه مشتریان را برای خرید و فروش انواع سکه برطرف کند. ما تلاش می کنیم تا بهترین خدمات را به شما ارائه کنیم تا بتوانید از طلا به عنوان یک سرمایه شخصی استفاده کنید.

در مجموعه سکه عزیزی یک سرمایه گذاری ایمن و با ریسک کم خواهید داشت. شاید تا به حال به علت محدودیت هایی که داشتید، در حوزه سکه و طلا سرمایه گذاری نکرده اید؛ اما ما در این مجموعه قدم به قدم با شما هستیم تا سرمایه گذاری پرسودی در حوزه خرید و فروش سکه داشته باشید.

معرفی مجموعه سکه عزیزی

مجموعه سکه عزیزی از همان ابتدای کار زیر نظر اتحادیه صنف طلا مشغول به کار شد تا اطمینان خاطر برای مشتریان عزیز وجود داشته باشد. 

این مجموعه با داشتن پرسنل با تجربه و متخصص در حوزه خرید و فروش سکه، بستری مناسب را برای افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند، فراهم کرده است. تا به امروز نیز خدمات بسیار متنوعی از سوی این شرکت به مردم عزیز ایران ارائه شد و مشتریان بالقوه و با ارزشی نیز در این مجموعه در حال خرید و فروش انواع سکه می باشند.

هدف ما از تاسیس مجموعه سکه عزیزی

اگرچه مجموعه های متنوعی در حوزه فروش سکه فعالیت می کنند؛ اما کمتر مجموعه ای وجود داشت تا به سهولت خرید مشتریان خود توجه کند. این در حالی است که بسیاری از مردم در کشور ایران، ترجیح می دهند که سرمایه خود را در حوزه خرید و فروش سکه صرف کنند. محدودیت های موجود برای خرید و فروش سکه باعث شد تا مجموعه سکه عزیزی روی کار بیاید و خدمات خود را به صورت حرفه ای به شما عزیزان ارائه کند.

هدف ما از تاسیس مجموعه سکه عزیزی ایجاد یک بستر برای خرید و فروش سکه با سهولت بیشتر است تا دغدغه مشتریان برای سرمایه گذاری در طلا برطرف شود. بدین منظور نیز از پرسنل باتجربه در حوزه خرید و فروش طلا کمک گرفته ایم تا بتوانند بهترین خدمات را به شما ارائه کنند. رسالت کاری ما فراهم کردن بستر مناسب برای خرید و فروش سکه است و بدین منظور نیز امکان فروش اقساطی را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم.

خدمات ما در شرکت سکه عزیزی

شرکت سکه عزیزی با هدف ارائه خدمات خرید و فروش سکه در ایران راه اندازی شد و خدمات این مجموعه نیز در همین راستا به مشتریان عزیز ارائه می شود. مشتریان ما در مجموعه سکه عزیزی با هدف دریافت دو خدمت مختلف از ما کمک می گیرند. برخی از مشتریان با هدف خرید سکه وارد وب سایت می شوند و بر اساس نیاز خودشان، هر تعداد سکه را به صورت آنلاین و اقساطی خریداری می کنند. این مشتریان معمولا به دنبال قیمت سکه به صورت آنلاین هستند که ما در مجموعه سکه عزیزی به روزترین قیمت سکه را به آن ها ارائه می کنیم تا مشتریان بتوانند بدون نیاز به مراجعه حضوری، از قیمت روزانه سکه و طلا مطلع شوند.

دسته دوم از مشتریان، مشتریانی هستند که قصد فروش سکه برای نقد کردن سرمایه خودشان را دارند. ما برای این افراد نیز امکاناتی را در نظر گرفتیم تا بتوانند با سود بالا، سکه های خریداری شده خودشان را بفروشند. در مجموعه سکه عزیزی خرید و فروش سکه ها با ضمانت و اعتبار انجام می شود. بنابراین، افراد می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری و در یک بستر ایمن اقدام به خرید و فروش سکه کنند.

رسالت کاری ما در سکه عزیزی

بسیاری از اقشار جامعه تصور می کنند که نمی توانند در حوزه طلا سرمایه گذاری مطمئنی داشته باشند. این در حالی است که سرمایه گذاری در حوزه خرید و فروش سکه، می تواند بسیار پرسود و مطمئن باشد. متاسفانه بسیاری از شرکت هایی که در حوزه خرید و فروش سکه فعالیت می کنند، توجهی به نیاز مشتریان ندارند و خدمات خود را با توجه نیازهای جامعه به مردم ارائه نمی کنند. این موضوع باعث شده تا بسیاری از مردمی که در این حوزه اطلاعات کافی ندارند، با ریسک بالایی اقدام به سرمایه گذاری کنند.

رسالت کاری ما در سکه عزیزی، ایجاد فرهنگ سرمایه گذاری مطمئن برای همه اقشار جامعه است. با فراهم کردن بستر مناسب جهت سرمایه گذاری در حوزه سکه، می توان به تمامی اقشار جامعه کمک کرد تا سرمایه خودشان را در یک مسیر مطمئن قرار دهند و دیگر ریسک بالایی را در هنگام سرمایه گذاری تجربه نکنند. این موضوع مهم ترین رسالت کاری ما در مجموعه سکه عزیزی است.

در مجموعه سکه عزیزی به مردم عزیز این امکان داده می شود تا حتی بدون داشتن تجربه، یک سرمایه گذاری پرسود در حوزه طلا داشته باشند. بنابراین، سودآوری در این روش سرمایه گذاری ما افزایش پیدا می کند و می توانید با صرف هزینه محدود، به بهترین سود برسید. ما در شرکت سکه عزیزی در کنار اینکه خدمات متنوعی را به مشتریان ارائه می کنیم، همواره به رسالت کاری خودمان توجه داریم. همین موضوع باعث شده تا از هر قشری از جامعه مشتریان بالقوه داشته باشیم.

خرید با تسهیلات جدید در مجموعه

اگرچه رسالت اصلی ما در مجموعه سکه عزیزی، فراهم کردن امکان خرید انواع سکه در ایران است؛ اما چیزی که باعث شد در این مجموعه به یکی از مجموعه های متمایز در حوزه خرید و فروش سکه تبدیل شود، این مورد نبود. خرید اقساطی برای بسیاری از محصولات در کشور ایران فراهم شده است. اما کمتر کسی به فکر خرید طلا به صورت اقساطی است. این در حالی است که بسیاری از مردم بودجه کافی برای خرید سکه به صورت نقدی را ندارند. این موضوع می تواند باعث ایجاد محدودیت در خرید برای افراد شود.

این موضوع باعث شد تا یک جرقه در ذهن ما به وجود بیاید و آن هم ارائه خدمات با کیفیت و به صورت اقساطی است. ما در مجموعه سکه عزیزی تلاش می کنیم که شرایط خرید هر نوع سکه ای را برای تمامی اقشار جامعه فراهم کنیم تا مردم بتوانند با هر بودجه و شرایطی، سرمایه گذاری مطمئن و پرسودی داشته باشند. خرید با تسهیلات در مجموعه سکه عزیزی، مهم ترین مزیت این مجموعه نسبت به سایر مجموعه های خرید و فروش سکه است.

کمتر مجموعه ای در ایران در این حوزه فعالیت می کند و فروش سکه همواره به صورت نقدی انجام می شد. اما به لطف مجموعه سکه عزیزی دیگر دغدغه ای برای شما از بابت خرید سکه به صورت اقساطی وجود ندارد. می توانید با هر بودجه و شرایطی که دارید، بهترین سکه ها را به صورت اقساطی با کمترین پرداخت و سود خریداری کنید.

ما معتمد شما هستیم

شاید در نگاه اول تصور کنید که سرمایه گذاری در حوزه طلا کار چالش برانگیزی است. همین موضوع باعث شده تا احتمالا تا به حال در این حوزه فعالیت نکنید و به فکر سرمایه گذاری در حوزه های مختلف دیگر باشید. اگر شما هم بدین شکل فکر می کنید، باید بگوییم که حتما تا به حال مجموعه معتبری را برای سرمایه گذاری انتخاب نکرده اید. ریسک بالا در حوزه خرید و فروش سکه، با سابقه یک مجموعه کاهش پیدا می کند. فقط کافیست که در انتخاب خودتان دقت بیشتری داشته باشید تا بتوانید با صرف هزینه کمتر، بهترین سرمایه گذاری را با حاشیه سود بالا داشته باشید.

ما در مجموعه سکه عزیزی معتمد شما هستیم. دیگر نیازی نیست که دغدغه و نگرانی زیادی در حوزه سرمایه گذاری در بازار سکه و طلا داشته باشید. می توانید با صرف هزینه محدود و حتی به صورت اقساطی در بازار سکه طلا سرمایه گذاری مطمئن و پرسودی داشته باشید.

از کجا شروع کنید؟

رسالت ما در مجموعه سکه عزیزی فراهم کردن یک بستر ایمن برای سرمایه گذاری است. این موضوع را زمانی متوجه خواهید شد که با مجموعه ما همکاری کنید و با هر شرایطی در این زمینه مشغول به کار شوید. بنابراین، اگر نمی دانید که برای سرمایه گذاری در حوزه طلا و سکه از کجا شروع کنید، کافیست که با مجموعه سکه عزیزی در ارتباط باشید. کارشناسان ما در این مجموعه با تخصص و دانش کافی، به شما کمک می کنند تا یک سرمایه گذاری ایمن و معتبری داشته باشید.

ما در مجموعه سکه عزیزی فقط به فروش و کسب درآمد فکر نمی کنیم. ما به دنبال این هستیم تا فرهنگ سرمایه گذاری را به شما آموزش دهیم. پس حتی اگر تا به حال در حوزه خرید سکه و طلا سابقه داشتید، اما از سرمایه گذاری و ریسک بالای آن نگران هستید، کافیست که با مجموعه ما در ارتباط باشید. ما لذت سرمایه گذاری با ریسک کم را به شما هدیه می دهیم.

تمامی حقوق این سایت برای سکه عزیزی محفوظ می باشد

Designed by Saleh Ghorbani